KONST / Litografier / Färglitografi 12779415
nr 1277 9415
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, 2 st, 150 upplaga. Bladets mått: 75x55, lösa blad. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:54:51
28/9 16:06:47
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd